چهارشنبه , خرداد ۷ ۱۳۹۹
بنر تبلیغاتی برای شما

کم‍پین ترمیم دندان‌های یک دروازه‌بـان

مدت زمان مطالعه: ۲ دقیقه
Daniel-Platt-5-591x400-546x365

کم‍پین ترمیم دندان‌های یک دروازه‌بـان

طرفداران تیم فوتبال هال‌سون‌تاون انگلیس پس‌ازاینکه دنیل پلات، دروازه‌بان این تیم، ۳ دندان خود را در یک بازی دوستانه از دست داد، برای جمع‌آوری هزینه درمان او یک کمپین حمایتی به راه انداختند.

این دروازه‌بان در ماه اوت و در بازی برگشت با تیم تی‌وی‌دل به صورتش ضربه خورد. این حادثه آن‌قدر وحشتناک بود که بازی نیمه‌کاره‌‌ رها شد. در این حادثه سر دنیل پلات با یک مهاجم به نام ژول آیتی برخورد کرد و سبب شد آرواره پلات بشکند و ۳ دندانش از ریشه بیرون بیایند. آیتی هم بی‌هوش و به بیمارستان انتقال داده شد، اما خوشبختانه دچار آسیب نشد.

دنیل می‌گوید: «وقتی این اتفاق افتاد، نفهمیدم چه بلایی سرم آمده است. یکی از کارکنان زمین خیره به من نگاه می‌کرد و من از او پرسیدم چه شده است و او ‌گفت دیگر هیچ دندانی در دهانت نیست. دندان‌هایم روی زمین افتاده بود و فکر می‌کنم کسی آن‌ها را برداشت.»

هزینه ترمیم دندان‌های پلات ۶هزار و ۵۰۰ پوند است و متاسفانه بیمه باشگاه، هزینه آسیب‌های دندانی را پوشش نمی‌دهد. در این شرایط طرفداران دست‌به‌کار شده‌اند و برای درمان این دروازه‌بان ۲۳ ساله، ۷۰۰پوند پول جمع کرده‌اند. البته آنان قصد دارند روز سوم اکتبر با امضا کردن پیراهن‌های تیم و برگزاری فستیوال، مبلغ بیشتری برای کمک به او جمع‌آوری کنند. انجمن حرفه‌ای فوتبالیست‌ها ۳ هزار پوند به دنیل پلات کمک کرده است.

شاید این مطالب برایتان جالب باشد

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان

مدت زمان مطالعه: 7 دقیقه کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان گاهی با دادن یک آدامس می توان …