خانه / مطالب دندانپزشکی / همیشگی بودن این مسواک همراه

همیشگی بودن این مسواک همراه

goodwell toothbrush brushers jpg project body همیشگی بودن این مسواک همراه

این مسواک جالب و کامل که کلی ابزار و وسایل با خود بهمراه دارد کاملا بهداشتی و مقاوم بوده و از اجزای بسیار مناسب و بهداشتی تولید شده که ماندگاری مادام العمر دارند!

یک شرکت هنگ‌کنگی موسوم به Goodwell مسواکی به همین نام را برای بهداشت دهان و دندان ارائه داده که از مواد دوستدار محیط زیست ساخته شده و تا پایان عمر می‌توان از آن استفاده کرد.
یکی از بخش‌های مهم این مسواک دسته آلومینیومی با درجه‌بندی پزشکی است و کیت این دندان نیز حاوی ابزار ضمیمه دوستدار محیط زیست و قابل‌تعویض برای بهداشت دهان و دندان است.

goodwell kit collage png project body همیشگی بودن این مسواک همراه

این مسواک از برسی از جنس فیبرهای زیست‌تخریب‌پذیر زغال چوب ساخته شده در حالی که ابزار ضمیمه نخ دندان و تمیزکننده زبان از ترکیب بامبوی جلاداده شده ساخته شده‌اند.

بنابراین زمانی که کاربر نمی‌خواهد از این تمییزکننده استفاده کند، آن را بازیافت کرد و نه این که سطل زباله انداخت. نوعی سرویس خدما‌ت‌رسانی انتخابی نیز می‌تواند هر ماه آن را به کاربران تحویل دهد.
goodwell an open source toothbru همیشگی بودن این مسواک همراه

پیچ مسواک Goodwell در انتهای آن باز می‌شود و کاربران می‌توانند در این نقطه خلال‌دندان، آسپرین و دیگر قطعات را ذخیره کنند.

این فضای ذخیره‌سازی می‌تواند مکان یک رهگیری‌کننده داده‌ای باشد. این بخش که مجهز به یک میکروکنترلر و یک شتاب‌سنج سه‌محوره است، برای رهگیری بهداشت دهان و دندان به کار می‌رود و اطلاعات دریافتی را از طریق یک وب‌سایت یا نرم‌افزار تلفن همراه ارائه می‌دهد. با این حال، این سرویس دست کم تا بهار سال ۲۰۱۵ در دسترس نخواهد بود.

phpcfzgzj همیشگی بودن این مسواک همراه

شرکت سازنده، این سامانه را به عنوان منبع باز ارائه داده و داده‌های CAD را به این امید که کاربران ایده‌های جدیدی را برای توسعه ابزار ضمیمه این سیستم ارائه دهند، در اختیار گذاشته است. سامانه جدید اکنون آماده پیش‌سفارش است.

مطلب پیشنهادی :  دندان‌ پرشده و مشکلات قلبی و کلیوی

خود مسواک به تنهایی ۵۹ دلار ارزش دارد در حالی که کیت‌های مجهز به خلال‌دندان، تمییزکننده زبان و محفظه حمل آن ۷۹ دلار ارزش دارد و بهای سالانه آبونمان آن نیز ۷۹ دلار اعلام شده است.

565523845374de4662840519bc13a3c4 large همیشگی بودن این مسواک همراهمنبع مطلب : www.hidoctor.ir

شاید این مطالب برایتان جالب باشد

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان محتوای این مطلب کاهش بوی بد دهان …