خانه / مطالب دندانپزشکی / لاغری به کمک لثه و دندان ها می آید

لاغری به کمک لثه و دندان ها می آید

laghari

لاغری و لثه ها

همانطور که  اطلاع دارید چاقی خود به خودی میزان احتمال زیاد شدن  دیابت نوع دو و سکته  قلبی را بالا می برد. چاقی سبب به وجود آمدن اسید ها قسمت  دندان می شود که  بتدریج  باعث آسیب دندان و از بین رفتن پوست و لایه  بالایی آنها می شود. حال باید چطوری  با  لاغری از دندان های خود مراقبت کنیم؟
با مصرف درست میوه جات به راحتی کاهش وزن برای شما عملی خواهد شد. شما با رعایت وعده های غذایی خود با کمترین مقدار میوه هم میتوانید چربی های موجود در بدنتان را از بین ببرید.
میوه چون خود چربی ندارد و هنگامی که در وعده های غذایی میزان سالاد را بیشتر از مواد دیگر تغذیه کنید و در کنار آن از سس و روغن استفاده نکنید می توانید از چربی زیاد دوری کنید.
تا می توانید ورزش کنید و در کنار آن از سبزیجات و میوه جات استفاده کنید تا چربی های بدن با سرعت بیشتری از بین روند تا خبری از دیابت نوع دو یا حملات قلبی و یا پوسیدگی دندان نباشد.
با خوردن انواع سبزیجات و میوه جات می توانید گردش خون را در بدن کنترل و بدون هیچ مشکلی به ورش خود در طول روز ادامه دهید. دیابت نو دو و حملات قلبی آسیب های جدی به بدن وارد می کنند و ممکن است انسان در سنین پایین تر با مشکل روبرو سازند.

شاید این مطالب برایتان جالب باشد

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان محتوای این مطلب کاهش بوی بد دهان …