یکشنبه , فروردین ۱۷ ۱۳۹۹

قوانین و رفع مسئولیت

مدت زمان مطالعه: ۵ دقیقه

۰۱

وبسایت برج دنتال برپایه قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

قوانین و رفع مسئولیت

قوانین وب سایت برج دنتال :

۱ – مطالب ارائه شده در وبسایت برج دنتال بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.در صورتیکه هر کدام از مطالب سایت فاقد این ویژگی می باشد با ذکر دلیل آنرا به ما گزارش دهید.

۲- تنها مطالبی در وبسایت درج می شوند که دارای منبع مطلب باشند.

۳- وبسایت برج دنتال به صورت خصوصی اداره می شود و منابع مالی آن از طریق تبلیغات متنی،تصویری و ارسال پیام کوتاه تامین می شود.ثبت نام در سامانه پیام کوتاه و خبرنامه سایت به منزله موافقت با دریافت پیامک و ایمیل های وبسایت برج دنتال است.البته وبسایت برج دنتال متعهد می شود تنها تبلیغاتی را از راههای بیان شده ارسال نماید که حتما با موضوع فعالیت وبسایت مطابقت داشته باشند.

۴- مطالب این سایت برای استفاده پزشکی نبوده، نمی بایست از این مطالب برای شروع درمان، قطع درمان، شروع مصرف دارو، قطع مصرف دارو و یا هرکار درمانی دیگری استفاده نمود. این مطالب فقط جنبه اطلاعات عمومی دارند.

۵- استفاده از مطالب سایت نباید باعث تاخیر مراجعه شما به پزشک، بیمارستان، متخصص و یا تماس با اورژانس شود.

۶- وبسایت برج دنتال به قانون کپی (کپی رایت) پایبند است.در صورتیکه مورد یا مواردی این بند را رد کرد از طریق پست الکترونیک info{at}borjdental.ir به ما گزارش دهید.

۷- وبسایت برج دنتال در هر زمان لازم بداند می تواند به بندهای ذکر شده قوانین وبسایت،مورد یا مواردی را اضافه و یا از آنها کم کند. لذا جهت مطلع بودن از این قوانین می توانید از طریق همین صفحه آگاه باشید.

۸-استفاده از کلیه مطالب و محتویات این وب سایت با ذکر منبع و درج نشانی سایت بلامانع می باشد.

رفع مسئولیت:

کلیه مسئولیت مطالب و محتویات مرتبط به زیر مجموعه  مطالب دندانپزشکی موجود در سایت بر عهده سایت های منتشر کننده می باشد. این سایت با بهره مندی از گروه مجرب خویش مطالب را که در وب منتشر شده با ذکر منابع  و یا از طریق پزشکان و دندانپزشکان محترم ارسال گشته دسته بندی نموده و منتشر می نماید. پس لذا برای بهبود و کاربردی تر شدن مطالب موجود در سایت از کلیه نظرات شما اعم از انتقادات و پیشنهادات استقبال می کنیم و پس از بررسی توسط گروه نویسنده سایت منتشر خواهد گردید.

بدیهی می باشد که هر شخص اعم از حقیقی و حقوقی مدعی بر مطالب  یا محتویات مندرج در سایت دال بر اختصاصی بودن  یا عدم رضایت از انتشار آن را دارا می باشد می بایستی  از طریق پست الکنرونیک : info{at}borjdental.ir با ذکر نام حقیقی یا حقوقی و کلیه مشخصات جهت تماس در صورت لزوم ارسال نماید تا پس از بررسی اقدامات مقتضی انجام پذیرد.

اطلاعات تماس مندرج در سایت :

کلیه اطلاعات تماس فروشندگان از طریق سایت ها، مجلات، رسانه های تبلیغاتی و یا صاحبان مشاغل ارسال و ثبت شده است لذا در صورت مغایرت در اطلاعات تماس یا عدم رضایت در انتشار بروی وب سایت برج دنتال ،صاحب امتیاز حقیقی یا حقوقی می تواند از طریق فرم تماس درخواست حذف اطلاعات تماس خود را ارسال نماید تا بعد از بررسی در اسرع وقت اقدام گردد.

مقررات درج آگهی در سایت برج دنتال :

۱- از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذوریم.
۲- درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر و یا تغییر کامل محتوای سایت) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
۳- مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی و یا بنر تبلیغاتی بر عهده سفارش دهنده می باشد و در عین حال وب سایت برج دنتال در قبول یا رد بنر و آگهی مختار است.

سایت برج دنتال فقط با آدرس های زیر معتبر می باشد :

www.borjdental.com
www.borjdental.ir

هرگونه سوء استفاده از نام برج دنتال پیگرد قانونی دارد!