بنر تبلیغاتی برای شما

بدون نیاز به مسواک، خمیردندان و آب دندان را تمیز کنید

مدت زمان مطالعه: ۲ دقیقه

Oral B Brush Ups41 بدون نیاز به مسواک، خمیردندان و آب دندان را تمیز کنید

تمیز کردن دندان بدون مسواک

علت مسواک نزدن دندان؟ زمانیکه دندان‌پزشکان این پرسش را از نوجوانان و جوانان تنبلی که  دندانشان را  تمیز نمی کنند ، سوال می کنند  به طور معمول  یک جواب  معین می‌شنوند: مسواک زدن آسان نیست  و حوصله می خواهد!

اگر تا امروز شما نیز از این دسته افراد هستید، بهتر است بدانید که دیگر بهانه‌ای برای مسواک زدن ندارید. شرکت Oral-B برای شما تنبل‌ها نوع متفاوت اما بسیار ساده‌ای از مسواک را عرضه کرده که مانند یک پوشش، روی انگشت قرار می‌گیرد و بدون نیاز به آب و خمیردندان، می‌تواند به عنوان یک مسواک مورد استفاده قرار گیرد. پس نیاز نیست زیاد به خودتان زحمت بدهید، می‌توانید همان‌طور که روی کاناپه دراز کشیده‌اید و مشغول تماشای تلویزیون یا وبگردی هستید، به بهداشت دهان خود هم رسیدگی کنید!
این وسیله جدید که Brush Ups نام دارد علی‌رغم ساختار ساده‌اش، بسیاری از قابلیت‌های یک مسواک معمولی را داراست و بوسیله مالش، دندان‌های شما را تمیز می‌کند و با طعم خوشایند نعنا، باعث از بین رفتن بوی بد دهان می‌شود بدون آنکه شما نیاز به آب یا سینک دستشویی داشته باشید.
Brush Ups تنها یک یورو قیمت دارد و کاربرد اصلی آن برای مسواک زدن و تمیز کردن دندان کودکان خردسالی است که امکان مسواک زدن دندان آنها وجود ندارد.

منبع سایت دندانه

شاید این مطالب برایتان جالب باشد

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان

کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان

مدت زمان مطالعه: 7 دقیقه کاهش بوی بد دهان دلایل بوی بد دهان گاهی با دادن یک آدامس می توان …