بنر تبلیغاتی برای شما

بدن برای مقابله با بیماری های خطرناک به چه نیاز دارد؟

مدت زمان مطالعه: ۳ دقیقه

نیاز بدن به انرژی برای مقابله با بیماری ها چگونه بدن می تواند در برابر بیماری ها مقابله کند بدن برای مقابله با بیماری ها به چه چیزی نیاز دارد

بیماری هرچقدر که پیشرفت می کند توان بدن را کم می کند و بدن ضعیف می شود و نمی تواند با بیماری مقابله کند، بخاطر همین بدن برای مقابله با بیماری های خطرناک نیاز بیشتری به انرژی دارد تا بر بیماری ها غلبه کند.

هرچه بیماری ها سخت می شوند بیشتر پیشرفت می نمایند که نشان دهنده ضعف و ناتوانی بدن می باشد و فرد باید انرژی بیشتری کسب نماید و اگر از یک راه فرد نتوانست انرژی به دست آورد باید از انواع طرق بهره گیرد و خود را قدرتمند سازد و آنهایی که دارای نیروی کافی برای زندگی کردن می باشند با خطرناکترین بیماری ها می توانند مقابله نمایند.

بیماری های بدخیم و خطرناک در افراد قدرتمند معمولا به وجود نمی آیند و اگر در زمان ضعف ظاهر شوند و فرد دوباره قدرت لازم را به دست آورد سلولهای بدخیم به مکان های امن بدن و داخل تومورهای چربی و مکان های دیگر مخفی می شوند و بعضی ازغده ها و ورم های چربی در بدن بعضی از افراد قوی تا آخر عمر باقی می مانند و سلولهای بدخیم یارای خارج شدن از مخفی گاه خود را ندارند چون با دفاع بدن روبرو می شوند و ممکن است در مقابل سلولهای بدن نتواند مقاومت نمایند.

هر چه افراد ضعیف می شوند و یا پیر می شوند بیماری به قدرت بیشتری با افراد مقابله می کنند و هنگامی که افراد پیر می شوند و حرکات و فعالیت خود را از دست می دهند و بیشتر به استراحت می پردازند.

انواع بیماری ها با شدت بیشتری ظاهرمی شوند و افراد برای مقابله با آنها باید نیروی بیشتری کسب کرده تا بتوانند در مقابل آنها دوام بیاورند و برای زندگی بهتر اشخاص باید به فکر تامین قوای روحی و جسمی خود باشند و از نیروی خلقت بهره گیرند تا بتوانند در مقابل شدیدترین و خطرناک ترین بیماری ها مقاومت نمایند.

منبع: آفرینش


ارسال شده در ۲۹ مهر ۱۳۹۶ توسط با موضوع بیماری ها

منبع : دکتر سلام

گرد آوری: برج دنتال

شاید این مطالب برایتان جالب باشد

درمان یبوست با ماساژ شکم

درمان یبوست با ماساژ شکم

مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه   درمان یبوست با ماساژ شکم اگر همیشه در جدال با یبوست هستید، خودتان می …