خانه » بیماری ها » دفع مواد زائد به وسیله تاول و میخچه

دفع مواد زائد به وسیله تاول و میخچه

 

دفع کردن و به بیرون راندن مواد زائد از جمله اساسی ترین وظایف بدن است که به این وسیله به پاکسازی محیط درون بدن می پردازد و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری می کند. روش های مختلفی برای دفع مواد زائد از بدن وجود دارد که از جمله می توان به ادرار، مدفوع، عطسه و … اشاره کرد. اما یکی از بهترین روش ها تاول و میخچه است. با دکتر سلام همراه باشید.

 

هر چه بیشتر باید مواد زائد را از بدن خارج کرده تا بتوانیم از انواع مواد غذایی بهتر بهره برداری نماییم و آنهایی که دارای فعالیت کمتر می باشند دارای پوست تمیز تر بوده و در عوض مواد اضافی و زائد در داخل بدن و قسمتهای مختلف ته نشین شده و مجاری را تخریب می نمایند که پس از مدتی ایجاد عوارض در نقاط مختلف می نماید و افرادی که دارای رگهای تنگ تر می باشند ممکن است علت آن خارج نشدن مواد زائد از بدن باشد وباید به آن توجه شود و انواع ضرباتی که به پوست بدن در نقاط مختلف وارد می آید باعث سختی و سفتی پوست می شود. گرچه این حالت نتیجه دفاع بدن می باشد ولی در دفاع نیز بدن انسان ترکیبات سخت را به کار می گیرد تا در مقابل فشارهای بیرونی مقاومت نماید.

هر چه بیشتر فعالیت و حرکت داشته باشیم مواد اضافی بیشتر از بدن خارج می کنیم که به این موضوع باید بیشتر توجه کنیم و یا موقعی که هنگام فعالیت عرق چربی اوره و اسید اوریک از بدن دفع می شود و بد بویی بدن ادامه دارد باید به فعالیت ادامه دهیم و نسوج بدن را از مواد زائد پاک سازیم و هنگامی که پس از ورزش و حرکت دارای شادی و فرح می باشیم نشانی از سلامتی خون و نسوج و پاکی آنها می باشد.

فعالیت بیشتر موجب دفع مواد زائد از نقاط مختلف بدن می شود ودر صورت وجود مانع در پوست و خارج بدن ویا در داخل موجب تشکیل انواع تومورها و ورم های سخت می شود که این موانع محلی برای رشد انواع ویروس و میکروبها و انگل ها می شود واز بیماری های مختلف ناشی می شود و باید به آن دقت شود.

 

منبع/تی نیوز


ارسال شده در ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ توسط با موضوع بیماری ها

منبع : دکتر سلام

گرد آوری: برج دنتال

سایت ایران