خانه / سلامت زنان / انتخاب متخصص کودک

انتخاب متخصص کودک

انتخاب ‍‍‍‍‍‍‍پزشک اطفال و بهترین راه آشنایی با یک متخصص اطفال مناسب، تحقیق و پرس و جو از سایر والدینی است که نظرشان برایتان قابل قبول است.

انتخاب متخصص کودک

fjallraven kanken pas cher Adidas Schoenen Verkoop air jordan 5 oreo damskie carpe asics running cumulus بهتر است در آخرین ماه های بارداری یک جلسه با تک تک آنها که انتخاب کردید ترتیب دهید ،

تا هریک از نظر روش و برخورد و شیوه معاینه ارزیابی و در نهایت پزشک اطفالی را که با او احساس راحتی بیشتری میکنید انتخاب و به او این امکان را بدهید تا برنامه ای را برای مراقبت های طبی وتغذیه ای تعیین کند.

Nike Air Max 2017 Dames Air Jordan 13 adidas pure boost online sale tn requin noir et bleu پزشکان ممکن است آزمایش غربالگری (بیماری یابی) را به شما پیشنهاد دهند مثل آزمایش گلوکز (قند خون) آزمایش استرپتوکک گروه B(GBS)، آزمایش ویروس نقص ایمنی در انسان یا HIV، توصیه میشود.

بعد از معاینه کلی که پس از تولد نوزاد در بیمارستان انجام میشود، باید ۴۸ یا ۷۲ ساعت بعد از ترخیص از بیمارستان، معاینه دیگری درمطب پزشک اطفال انجام گیرد.

adidas ultra boost new balance 373 bleu orange nike tanjun bambini nike femme 2017 این معاینه به خصوص از نظر ارزیابی وضعیت شیر خوردن از پستان مادر، بررسی وزن و پیدایش رنگ زرد در پوست (یرقان)دارای اهمیت زیادی است.امکان دارد متخصص کودکان با توجه به وضعیت شیر خوردن کودک برنامه ای را برای شیر دادن به او، خصوصاً درهفته اول زندگی تنظیم کند.

nike tn noir Fjallraven Kanken Mini buty nike janoski damskie scarpe adidas compra online در طول سال اول زندگی باید معاینه های دیگری در ماه های اول، دوم، چهارم، ششم، نهم و دوازدهم انجام شود.

nike air max 2017 goedkoop Canotte Los Angeles Lakers tuta new balance maratona di roma buty nike 5.0 در سال دوم زندگی لازم است کودک در پانزده، هجده و بیست و چهار ماهگی نیز مورد معاینه قرار گیرد و تا سال پنجم دو سال یکبار معاینه شود.

منبع: سایت سلامتی

گردآوری: برج دنتال

همچنین ببینید

چه غذاهایی روی هوش جنین اثر میکند؟

چه غذاهایی روی هوش جنین اثر میکند؟

راز باهوش شدن آدم ها چیست؟ آیا می شود همه چیز را به گردن ژنتیک …