مطالب دندانپزشکی

بازار کاوه

تجهیزات دندانپزشکی

مطالب و مقالات دندانپزشکی

Dental Supply

دندان

دندان درد

ارتودنسی

ایمپلنت

پوسیدگی دندان

مطالب دندان پزشکی

جدیدترین مطالب دندان پزشکی

دهان و دندان

دندان عقل
سلامت دهان و دندان
درد دندان
پرکردن دندان
سفید کردن دندان
دندانپزشکی
کاشت دندان
دندان مصنوعی
عصب کشی
مسواک
لثه
کشیدن دندان
بوی دهان
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » مطالب دندانپزشکی » ارائه جدیدترین دستاوردهای ترمیم دندان با کمک سلول‌های بنیادی

ارائه جدیدترین دستاوردهای ترمیم دندان با کمک سلول‌های بنیادی

جدیدترین یافته ها در زمینه ترمیم دندان با کمک سلول های بنیادی در چهل و هفتمین کنگره سالانه انجمن دندانپزشکی ایران ارائه می شود.

ارائه جدیدترین دستاوردهای ترمیم دندان با کمک سلول‌های بنیادی

مجتبی وحید گلپایگانی ، دبیر این کنگره با اعلام خبر فوق گفت: در این کنگره همچنین مباحث نوین در زمینه پیشگیری و درمان کنترل عفونت دهان و دندان، کاربرد لیزر در دندانپزشکی و بهداشت دهان و دندان در قالب های سخنرانی، پانل، پوستر و کارگاه های علمی به متخصصان معرفی می شود.
وی افزود: در پانل ویژه این کنگره سخنرانان در مورد مطالبی همچون نانوتکنولوژی، دندانپزشکی زیبایی، درمان های مختلف در دندانپزشکی مانند ایمپلنت و درمان ریشه دندان به سخنرانی پرداخته و با شرکت کنندگان به بحث و تبادل اطلاعات می پردازند.
وی اظهار داشت: معرفی درمان های جدید اندودونتیکس برای پر کردن کانال ریشه دندان از سوی متخصصان این رشته از دیگر برنامه های این کنگره چهار روزه را تشکیل می‌دهد.
گلپایگانی از نانوتکنولوژی به عنوان شیوه نوین دیگری نام برد که طی سال های اخیر به ویژه در رشته دندانپزشکی بسیار تحول یافته است.
وی یادآور شد:
پیشرفت مواد دندانپزشکی طی سال های اخیر مرهون نانوتکنولوژی بوده است.
به گفته دبیر چهل و هفتمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران، مواد جدید نانوتکنولوژی بسیار ریزتر و میکروسکوپی تر از واحد میکرو بوده که افزایش دقت و بهبود نتیجه عمل را به همراه دارد.

منبع: نیکصالحی

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

توجه :مطالب ارائه شده در سایت برج دنتال صرفا جهت اطلاع رسانی و افزايش آگاهی عمومی تهيه شده و جايگزين توصيه ها و دستورات پزشكي فردي نبوده، لازم است در هر مورد با پزشك معالج مشورت شود.
© Copyright 2013-2018 " بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک سایت مجاز است " - برج دنتال